Skip to content

Kerk Planning

Februari 2023

maandag 6 februari

10:00 – 18:00
Anker: Apollo ensemble (Theo Huijzer)
Kerkzaal
19:00 – 20:00
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Koepelzaal
20:00 – 21:30
LB: Ouderavond, geen cathechisatie
Kerkzaal

dinsdag 7 februari

10:00 – 18:00
Anker: Apollo ensemble (Theo Huijzer)
Kerkzaal
16:30 – 17:15
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
16:30 – 17:15
LB : Catechisatie (Kees)
Kamer Predikant
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Westerzaal
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
19:30 – 22:00
Anker: Sign4You
Kerkzaal
19:45 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Consistorie
20:00 – 22:00
LB: Kerkenraad (Janneke vd Veen)
Westerzaal

woensdag 8 februari

10:00 – 18:00
Anker: Apollo ensemble (Theo Huijzer)
Kerkzaal
10:00 – 12:00
LB: Seniorensoos (Stijn vd Vegt)
Kerk Hal
19:00 – 22:00
Anker: Stella Maris (Wilma van Loo)
Kerkzaal
19:30 – 21:00
LB+Anker: BHV (Ans Slings)
Westerzaal
20:00 – 22:00
LB: Bestuurlijk overleg (Bertrik Kruizenga)
Kamer Predikant

donderdag 9 februari

19:30 – 22:00
Anker: Koor Impact
Kerkzaal

vrijdag 10 februari

09:00 – 12:30
Cursus Elly van Wageningen
Westerzaal
20:00 – 22:00
Anker: Level-up club (Ria Hilbrink)
Soos Ruimte
20:00 – 22:00
LB: Band
Kerkzaal

zaterdag 11 februari

10:00 – 12:00
Anker: Chris IJzelenberg groep
Westerzaal
12:30 – 18:00
Anker: Organist
Kerkzaal
16:00 – 20:00
Anker: Gast aan tafel (Alex Hijmissen)
Kerk Hal
18:00 – 23:00
LB: Organist
Kerkzaal

zondag 12 februari

13:00 – 16:00
LB: Mahanaïm
Kerkzaal
13:00 – 16:00
LB: Pentacost
Westerzaal

maandag 13 februari

19:00 – 20:00
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Koepelzaal
20:00 – 22:00
LB: CBZ (Ans Slings)
Koepelzaal
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Bert Koelewijn)
Soos Ruimte
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Esther Pitlo)
Consistorie
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Kees Smit)
Kamer Predikant
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Westerzaal

dinsdag 14 februari

16:30 – 17:15
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
16:30 – 17:15
LB : Catechisatie (Kees)
Kamer Predikant
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Westerzaal
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
19:30 – 22:00
Anker: Sign4You
Kerkzaal
19:45 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Consistorie

woensdag 15 februari

19:00 – 22:00
Anker: Stella Maris (Wilma van Loo)
Kerkzaal
20:00 – 22:00
LB: Diaconie (Suzan Koelewijn)
Consistorie
20:00 – 22:00
LB: Pastoraal overleg (Bertrik Kruizenga)
Kamer Predikant

donderdag 16 februari

19:30 – 22:00
Anker: Koor Impact
Kerkzaal
19:45 – 22:15
Anker: Kerkenraad (Chris IJzelenberg)
Consistorie

vrijdag 17 februari

19:00 – 21:00
Anker: Basis Club (Nanja Kuik)
Soos Ruimte
20:00 – 22:00
LB: Band
Kerkzaal

zaterdag 18 februari

10:00 – 12:00
Anker: Chris IJzelenberg groep
Westerzaal
12:30 – 18:00
Anker: Organist
Kerkzaal
18:00 – 23:00
LB: Organist
Kerkzaal

zondag 19 februari

13:00 – 16:00
LB: Mahanaïm
Kerkzaal
13:00 – 16:00
LB: Pentacost
Westerzaal

maandag 20 februari

19:00 – 20:00
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Koepelzaal
20:00 – 22:00
Anker: Gemeenteavond (Niels Pikkert)
Kerkzaal
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Bert Koelewijn)
Soos Ruimte
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Esther Pitlo)
Consistorie
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Kees Smit)
Kamer Predikant
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Westerzaal

dinsdag 21 februari

16:30 – 17:15
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
16:30 – 17:15
LB : Catechisatie (Kees)
Kamer Predikant
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Westerzaal
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
19:00 – 21:15
Anker: Drama (Sandra van Sloten)
Soos Ruimte
19:30 – 22:00
Anker: Sign4You
Creche Ruimte
19:45 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Consistorie
20:00 – 22:00
LB: Gemeenteavond
Kerkzaal

woensdag 22 februari

19:00 – 22:00
Anker: Stella Maris (Wilma van Loo)
Kerkzaal
20:00 – 22:00
LB: Diaconie +kerkenraad (Bertrik Kruizenga)
Westerzaal

donderdag 23 februari

19:30 – 22:00
Anker: Koor Impact
Kerkzaal

vrijdag 24 februari

20:00 – 22:00
LB: Band
Kerkzaal

zaterdag 25 februari

10:00 – 12:00
Anker: Chris IJzelenberg groep
Westerzaal
12:30 – 18:00
Anker: Organist
Kerkzaal
18:00 – 23:00
LB: Organist
Kerkzaal

zondag 26 februari

13:00 – 16:00
LB: Mahanaïm
Kerkzaal
13:00 – 16:00
LB: Pentacost
Westerzaal

maandag 27 februari

19:00 – 20:00
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Koepelzaal

dinsdag 28 februari

16:30 – 17:15
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
16:30 – 17:15
LB : Catechisatie (Kees)
Kamer Predikant
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Westerzaal
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
19:30 – 22:00
Anker: Sign4You
Kerkzaal

Maart 2023

woensdag 1 maart

19:00 – 22:00
Anker: Stella Maris (Wilma van Loo)
Kerkzaal

donderdag 2 maart

19:30 – 22:00
Anker: Koor Impact
Kerkzaal

vrijdag 3 maart

19:00 – 21:30
Anker: Visnetclub (Ria Hilbrink)
Soos Ruimte
20:00 – 22:00
LB: Band
Kerkzaal

zaterdag 4 maart

10:00 – 12:00
Anker: Chris IJzelenberg groep
Westerzaal
12:30 – 18:00
Anker: Organist
Kerkzaal
18:00 – 23:00
LB: Organist
Kerkzaal

zondag 5 maart

13:00 – 16:00
LB: Mahanaïm
Kerkzaal
13:00 – 16:00
LB: Pentacost
Westerzaal

maandag 6 maart

19:00 – 20:00
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Koepelzaal
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Bert Koelewijn)
Soos Ruimte
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Esther Pitlo)
Consistorie
20:00 – 21:00
LB: Catechisatie (Kees Smit)
Kamer Predikant
20:00 – 20:45
LB: Catechisatie (Monique Roos)
Westerzaal
20:00 – 21:00
LB: kr en cie jeugd (Janneke vd Veen)
Koepelzaal
21:00 – 22:00
LB: kr en eredienst (Janneke vd Veen)
Koepelzaal

dinsdag 7 maart

16:30 – 17:15
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal
16:30 – 17:15
LB : Catechisatie (Kees)
Kamer Predikant
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Juliëtte)
Westerzaal
19:00 – 19:45
Anker: Catechisatie (Peter Roosendaal)
Koepelzaal